Firmamız Hakkında

Biz Kimiz ?

Zorlular yemek sanayi limitet sirketi 05/07/2005 yilinda sektörde deneyim sahibi genç ve dinamik bir ekip tarafindan kurulmustur.Karadeniz Bölgesinde TSE .İSO Belgeli tek Firmadır.

Zorlular yemek sadece yemek üreten bir kurulus olmak yerine. üretim ve servisine nezafeti.nezaketi.zarafeti.bilgiyi.görgüyü ve kurumsal isletmecilik anlayisini katarak önce müsteri memnuniyeti ilkesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

Zorlular yemek.bir isletmenin büyüyebilmesi için.müsteri memnuniyetinin olmazsa olmaz sarti oldugunun bilinci ile hareket etmektedir.Bu anlayistan hareketle üretim departmaninda çalisan her personelini yemek sektöründe en üst düzeyde egitime ve deneyime sahip kaliteli elemanlardan olusturmustur. Zorlular yemegin en temel ilkelerinden biri.servisi zamaninda ve müsterilerinin istekleri dogrultusunda gerçeklestirmektir.

Zorlular yemek kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden günümüz piyasa kosullarinda en kaliteli ürünleri kullanip temizligi.doyuruculugu ve lezizligi ön planda tutarak yemegi keyfe dönüstürmeyi amaçlamistir.

Misyonumuz

Yemek kalitesinin mükemmelligi ve sürekliligini birbirine güvenen ve saygi duyan egitilmis personel ve kaliteli tedarikçilerle. müsterek. içten ve özverili çalisma ile saglamaktir.

Faaliyette bulundugumuz sektörde;

• Ilgili tüm yasal sartlara uymak
• Gerçeklestirilen tüm faaliyetlerde is güvenligi risk analizi yapmak
• Is kazalarinin olusmasini engellemek
• Müsteri taleplerini en kisa zamanda ve en uygun sekilde yerine getirmek
• Müsteri sikayet ve isteklerini degerlendirerek müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
• Insan sagligini tehtit edebilecek hata ve tehlikeleri ortadan kaldirmak için yasalara uygun üretim yapmak
• Kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak
• Çalisanlarina deger vermek ve katilimini saglamak • Sektörde bilinen. güvenilir ve lider firma olmak
• Kalitemizin etkinligini sürekli iyilestirmek SIRKETIMIZIN POLITIKASIDIR.
(KALITE. IS SAGLIGI VE HACCP POLITIKASI)

Vizyonumuz

Çevreye saygili. saglikli ve hijyen sartlarina uygun bir ortamda. en kaliteli malzemeyi kullanarak. lezzetli ve yeni damak tadlarina hitap eden yemekler üretmek. asiri kar amaçlamayan dürüst bir ticari anlayisla maksimum müsteri memnuniyetini saglamaktir. * Konusunda uzman. deneyimli. egitim ve gelisime açik olan ekibi ile.

* Ismini Kaliteli hizmet ile duyuran.
* Müsterilerinin beklentilerine uygun çözümler bulan.
* Saglikli ve hijyenik ortamlarda yemek üretimini prensip edinen.
* Köklü. isine ve insanlara karsi saygili bir kurulusuz.